Özel Mutfak Dolapları İle Mutfağınızda Harikalar Yaratın

5
143 kez okundu
Özel Mutfak Dolapları
Özel Mutfak Dolapları

Özel mutfak dolapları yeni sezonda da mükemmel tasarımları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Hanımların en çok vakit geçirdikleri alanlardan olan mutfaklar özel ve itinalı bir dekorasyon istemektedir. Geçmişte mutfak dekorasyonu niş içine yapılan ocaklardan ibaretti. Oysaki günümüzde her tarz ve renk mutfak mevcut hale gelmiştir.

 

 

Özel Mutfak Dolapları Modelleri Nelerdir?

Hanımlar mutfak dekorasyonunu hem işlevsel, hem kullanışlı, hem sağlam, hem kaliteli, hem de mükemmel olmasını isterler. Bu doğrultuda da özel tasarım mutfak dolapları imdatlarına yetişmektedir. Çünkü bu konuda yapılan geniş araştırma ve mobilyacının fikirleri ile mükemmel mutfak dekorasyonlarına imza atılmaktadır.

Birçok hanım sade ve fonksiyonel mutfak isterken, bir kesim de modern ve gösterişli mutfak istemektedir.

Özel mutfak dolaplarınızın country tarzında olmasını istiyorsanız Country Mutfak Modelleri Ve Detayları… yazımızı incelemelisiniz.

Bugün sizlere farklı tasarımlara sahip özel mutfak dolapları hakkında bilgi vermek istedik. İşte detaylar…

Sade Mutfak Dolabı

Sade mutfak dolabı istiyorsanız çizgili veya tek renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Ahşap desenler tercih ederek sıcak mutfak dekorasyonları yapabilirsiniz.

Açık Mutfaklar İçin Mutfak Dolapları

Salon ve oturma odaları ile bütünleşen açık mutfak modelleri estetik ve şık tasarımları ile göz doldurmaktadır.

Modern tasarımlardan oluşan açık mutfak dolapları niş içine konumlandırılan raflarla ankastrede bütünlük sağlamaktadır.

Masa özelliğindeki orta tezgah fayansları ve mutfak mermerleri aynı renk seçilerek dekorasyon bütünlüğü sağlanabilir.

Açık mutfak için mutfak dolapları her renkten tasarlanabilir. Sarkıt lambalar mutfak dolap renkleri ile uyumlu olmalıdır.

Fonksiyonel Mutfak Dolapları

Özel mutfak dolapları içinde en çok aranılan özellik fonksiyonel olmalarıdır. Çekmece ve raflarının işlevsel olması mutfaktaki işinizi kolaylaştıracaktır.

Özel mutfak dolaplarının avantajları mutfak şekline göre bire bir uyumlu olarak yapılmasıdır. Hazır mutfak dolapları standart şekilde tasarlandığı için birçok mutfağın kıvrımlarına uyum sağlamamaktadır.

Oysaki özel mutfak dolapları mutfağın ölçüsü alınarak ve her kıvrım düşünülerek tasarlanır, bu da mutfaktaki kullanım alanını artırmakta ve mutfak dolabının en işlevsel şekilde tasarlanmasını sağlamaktadır.

Özellikle Küçük ve köşeli mutfaklarda özel mutfak dolabı modelleri daha çok tercih edilmektedir. Böylece mutfak daha ferah ve kullanışlı bir şekilde dekore edilmektedir.

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri İle Büyüleyebilirsiniz başlıklı yazımızda beyazın temizliği, asaleti ve kullanışlı yönlerinin mutfak dolabına yansıması konusunda bilgiler bulacak ve beyaz mutfak dolapları resim galerisini inceleyebileceksiniz.

Özel mutfak dolapları hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için aşağıdaki resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

 

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here